Geoforums.lv

Lai cik skumīgi tas arī nebūtu, diemžēl ir pienākusi tā diena, kad geoforums.lv tiek apbērēts tā līdzšinējā izskatā. Pirms daudziem gadiem, kad lapa tika izveidota tā bija teju vienīgā vieta, kur slēpņotājiem apmainīties ar domām, viedokļiem un pieredzi internetā. Vēlāk tumšās rudens naktīs radās publiskais skype chats, vēl vēlāk aizdomīgas izcelsmes domubiedru grupa draugiem.lv.

Šobrīd visi slēpņotāji vairāk vai mazāk apmainās ar informāciju sociālajos tīklos, varbūt eventos, mājas ballītēs. Eksistē knapi dzīva slēpņotāju domubiedru grupa facebook.com, kas pa lielam ir kā pusceļa mājas uz nedaudz dzīvāko WhatsApp čatu.

Geoforums.lv bija lielisks sākums savam laikam un bēdīgs noslēgums mūsdienām. Iespējams tas atjaunos savu eksistenci kādā vieglākā formā, bet šobrīd geoforums tā esošā veidolā tiek apbērēts pateicoties daudzkārtējam spamu botu uzbrukumam un tehniskiem ierobežojumiem, lai tos atvairītu.

Noderīgas saites: GPX Tautai | Geostats | Nokrišņu radars

#geoforumslv

 
  • Varis Liepins

    Varbūt ir iespējams nobloķēt jaunus ierakstus, bet vismaz piekļūt vēsturiskajiem? Jā, daudzas tēmas (events un kur nokačāt Magellan karti) varētu būt neaktuālas, bet…